Здача в експлуатацію першого таунхаусу

FAMILY HOUSE

Здача в експлуатацію першого таунхаусу

Step
byadmin 18.05.2021

Сьогодні у нас подвійне свято, адже перший таунхаус у мальовничому куточку передмістя Києва радісно відчинив свої двері. Ми здали в експлуатацію перший таунхаус Family House повністю дотримуючись термінів будівництва.

Всі будівельні та оздоблювальні роботи завершені, тому цей красень з легкістю знайшов свого найкращого власника. Загальна площа ділянки становить 80 м², що дає можливість за бажанням організувати рекреаційну зону та зону BBQ, облаштувати місце для садівництва. Окрім цього власники можуть доповнити ділянку додатковими спорудами, як то сауна, альтанка, склад або паркінг на додаток до двох базових паркомісць.

Поряд з мікрорайоном забудови дуплексів від Family House розташована вся необхідна інфраструктура для комфортного життя: зупинка громадського транспорту за різними напрямками, дитячі навчальні заклади та студії раннього розвитку дитини, супермаркети, аптеки, медцентри, салони краси та тренажерні зали. У безпосередній близькості торговельно-розважальний центр та АЗС.

Поки перші власники готуються до новосілля, вже зовсім скоро 2-й із 7-ми запроектованих дуплексів відчинить свої двері. Тримайте руку на пульсі, телефонуйте (097) 683-14-47, ми готові надати вичерпну інформацію та запропонувати індивідуальну знижку.